Skip links

Hakkımızda

2-3-kisilik-oda-3
ÇEŞME-OTELLERİ-17

En İyi Çeşme Otelleri Listesi Adayıyız

İşletmemiz siz değerli misafirlerimize 2022 yılının ilk aylarından itibaren hizmet vermekten mutluluk duyar. Otelimiz tamamen bir aile işletmesi olup tüm çalışanlar Çakır ailesindendir.işletmcmizde 4 otel odası, 1 tanc 1+1 ve I tane de 2+1 apart odası ve resepsiyon-lobi bulunmaktadır.

Apart odalarımızda klima, elektirikli ocak-su ısıtıcı, buzdolabı, çamaşır-bulaşık makinası, bağımsız balkon, mikrodalga fırın, muhtelif günlük kullanılım ev ve mutfak eşyası mevcut olunup ayrıca tüm odalarımızda; LCD Android 32' ( Youtube, üyeliğniz varsa Netfilix, Exxen vb.)bağımsız uydu alıcılı(tüm kanallar), modern banyo-WC fön makinası, fiber hızında ( 100 Mbyte) sınırsız internet,makyaj aynası, haftanın yedi günü, 24 saat sıcak su,su kesintilerine karşı yedek depo, iç hat telefon,yangına karşı tam kapasite yangın algılayıcı duman dedantörleri, mini dolapta sıcak soğuk içecekler(ücretli),otel odalarında mini buzdolabı, 7/24 güvenlik amaçlı güvenlik kameraları bulunmaktadır.

7/24
Açık Butik Otel

%100

Memnuniyet
Vizyonumuz

Yazı gelecektir.

7

Kişilik Deneyimli Personel

Çeşme'de Otel Rezervasyonu Yaptırın

Otelimizde Korona Virüs tebbirleri nedeniyle geçici bir süreliğine yemek ve kahvaltı servisimiz bulunmamaktadır fakat yakın çevremizde bulunan fırınlardan temin edeceğiniz kahvaltılıkların yanında sabah 07:00-10:30 saatleri arasında ücretsiz çay servisimiz vardır.Günün diğer saatlerinde ücrete tabi sıcak soğuk içecekler bulunur.

Otelimiz konum olarak; Çeşme merkez çarşı girişinde olup,otobüs-dolmuş ve taksi duraklarına yürüme mesafesi olarak 2 dakikadır.Halk plajına,Çeşme marinaya,Çeşme Kalesi'ne ve sahile yürüyüş mesafesindedir ( 5 dakika). Çeşme ilçelerine giden dolmuşlar otelin sokak girişinden geçmektededir.

Not: Araçları ile gelecek misafirlerimiz rezarvasyon esnasında belirtmeleri halinde ( sonrasında doluluk olmabilme nedeniyle) ücretsiz otopark temin edilir.